Інтерв'ю

Облаштовуючи власне житло, зазвичай, ми беремо до уваги все: моду, стиль, матеріал, бажання справити враження, комфорт, якість тощо. Надзвичайно важливу роль в цій ситуації відіграють меблі.

Сьогодні існує безліч можливостей вибрати і придбати меблі в салонах, магазинах, виставкових залах. Розміри, колір, стиль, компонування, якість. Все це та багато іншого про виробництво якісних меблів ми спробували дізнатися у нового директора однієї з найкрупніших меблевих фабрик нашого регіону «Крона» Андрія Тімофєєва.

Читати далі

Кухні МДФ

МДФ-плити виникли, як подальший розвиток сухого способу виробництва ДВП (деревно-волокниста плита) з урахуванням вдосконалювалися при виготовленні ДВП технологій. Загальносвітовий розвиток даного виду плит відбувається з чіткою орієнтацією на меблеве виробництво.

Читати далі

Правильна спальня для здорового сну

Вже прокинулись? Готові похвалитися прекрасним настроєм, бадьорим станом і відпочившим тілом? Якщо так, то ви щасливчик. Але, далеко не кожному пощастило так само сильно, як і вам. Сумний і апатичний настрій, болі в спині, головні болі, погіршення концентрації уваги та швидка стомлюваність - не прекрасний початок для робочого дня, не кажучи вже про те, що це запорука зіпсованого вихідного.

Читати далі

Офісні меблі

Починаючи роботу над інтер'єром офісу, необхідно провести зонування, визначення груп співробітників по професійній приналежності і співвідношення їх до ділянок офісного простору. Смак керівника в кінцевому підсумку визначає корпоративний стиль компанії і відбивається в інтер'єрі офісу.

Читати далі

Дитячі стінки - весело і корисно!

Від того, як саме піде розвиток вашої дитини в ранньому віці, багато в чому залежать його фізичні та інтелектуальні можливості в майбутньому. Відповідно, цілком розумно зробити все для того, щоб він виріс максимально розвиненим, розумним і здоровим. Один з найбільш важливих аспектів при подібному підході дбайливому до виховання дітей - це правильний підбір оточення. Дитячі меблі можуть впливати на формування особистості людини не менше, ніж, приміром, ті чи інші дії батьків.

Читати далі

Designed by Сайт города Читы