Офісні меблі

Починаючи роботу над інтер'єром офісу, необхідно провести зонування, визначення груп співробітників по професійній приналежності і співвідношення їх до ділянок офісного простору. Смак керівника в кінцевому підсумку визначає корпоративний стиль компанії і відбивається в інтер'єрі офісу.

Слід пам'ятати про те, що офіс компанії - її візитна карта. Меблі для вашого офісу також варто вибирати, виходячи з цих завдань.

Сучасні офісні меблі надзвичайно різноманітна за якістю та ціною. Існують дві особливості: з одного боку, людина прагне відгородити свою робочу зону від оточуючих, з іншого - успіх діяльності фірми неможливий без постійного ефективної взаємодії між співробітниками. Невисокі мобільні офісні перегородки, округлі, які оточують людину форми стільниць офісних меблів створюють враження захищеності і не перешкоджають діловому спілкуванню. Загальне правило - не розташовувати робоче місце спиною до відкритого простору - пов'язано з підсвідомим бажанням захиститися, і в першу чергу захистити спину.

Одна з останніх тенденцій розвитку європейської офісної моди - округла форма всіх предметів меблювання. Відмова від гострих кутів і прямокутних форм не тільки дозволяє створити оптимальні умови для роботи людей, але й підтримувати в колективі дух співпраці. Круглі і овальні елементи столів в кімнаті для переговорів створюють атмосферу взаєморозуміння, а стільці незвичайного дизайну сприяють польоту фантазії і ухваленню сміливих рішень.

Бізнес передбачає динамічність, тому офісна обстановка повинна бути такою, щоб її було легко перебудувати і змінити залежно від завдань компанії або окремих співробітників. Зробити це дозволяють мобільні офісні перегородки і модульна конструкція столів і шаф. Зручно, коли стільці і столи забезпечені роликами. Така структура офісних меблів дозволяє найбільш оптимально розміщувати оргтехніку і документи, ефективно використовувати приміщення нестандартної форми.

Поняття «офісні меблі» охоплює дуже широкий спектр меблів: робочі і комп'ютерні столи, крісла та стільці різного призначення, тумбочки, шафи, стелажі, стійки і полиці, - всього перечитати не. Розрізняють два основні типи офісних меблів: меблі для кабінету керівника і персоналу меблі для. До першого типу відносяться найдорожчі меблі, зроблені з найбільш якісних матеріалів і оснащені за останнім словом техніки.

Колір меблів у вашому офісі може бути будь-яким. Світлі тони заспокоюють і не дратують, а яскраві фарби і набивні тканини дозволяють відчувати себе затишно.

Матеріали, що застосовуються при виготовленні меблів для офісу, дуже різноманітні. У виробництві корпусних меблів використовуються ДСП, натуральне дерево, скло і пластик. ДСП і інші деревні плити - найпоширеніший і недорогий матеріал. Поєднання цієї основи з високоміцними покриттями, ламінатом і меламіном, дає прекрасний результат. Меблі в кабінетах керівників іноді роблять з натуральної деревини, частіше шпона цінних порід дерева використовується тільки в матеріалі як облицювальний. Для підвищення практичності меблів кромки фасадів і стільниць зазвичай обклеюють стрічкою з ПВХ.

Загартоване, у тому числі тоноване скло служить матеріалом для полиць, дверець шаф, стільниць та різного роду перегородок. Широке використання скла у виробництві сучасних меблів дозволяє робити атмосферу в офісі прозорою, створювати ілюзію збільшення простору.

Сучасні офісні столи, крісла та стільці можуть регулюватися по висоті (багато крісел оснащені газліфтом - пневматичним механізмом підйому сидіння), у деяких стільців змінюється кут нахилу спинки, а у нових моделей столів - положення стільниці. Найчастіше стільці бувають забезпечені колесами, що важливо для більшої «мобільності» співробітника в офісі.

Designed by Сайт города Читы