Кухні МДФ

МДФ-плити виникли, як подальший розвиток сухого способу виробництва ДВП (деревно-волокниста плита) з урахуванням вдосконалювалися при виготовленні ДВП технологій. Загальносвітовий розвиток даного виду плит відбувається з чіткою орієнтацією на меблеве виробництво.

МДФ - деревоволокнистих плит середньої щільності (МДФ, HDF - нім., MDF - Medium Density Fibreboard - англ.). Екологічно чистий матеріал, оскільки додаткова сполучна (смола) не використовується. Сполучною є лігнін, що входить до складу деревини. Виготовляється шляхом пресування дрібнодисперсного деревної стружки при високій температурі і тиску. Добре обробляється. По вологостійкості і механічним характеристикам перевершує натуральне дерево. МДФ важкогорючий, біостійкий, атмосферостійкий матеріал, дешевше дерева. Застосовується в основному для фасадних елементів, рідше для корпусів меблів, вкрай рідко у вигляді основ для обідніх столів.

МДФ широко використовується при виготовленні фасадної частини кухонних меблів, адже вони дуже добре переносять вплив кухонного пару - не розбухають, не коробляться. А висока механічна міцність МДФ дозволяє використовувати їх при виготовленні меблевих фасадів. Дизайн кухні з фасадами з МДФ, часом, може ввести в оману, що перед Вами - справжній масив дерева або ж тільки його імітація. Ще одна особливість плит МДФ - стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

Важливий і такий аспект, як вартість матеріалу. Кухні з МДФ часто коштують на 60-70 відсотків дешевше, ніж аналогічні вироби з цільного дерева. Плити МДФ облицьовуються натуральним або синтетичним шпоном, папероосмоляною плівкою, плівкою ПВХ (полівінілхлорид), завдяки чому, дизайн кухні практично не відрізняється від натурального дерева. Дуже популярна облицювання плит МДФ ламінатом. Покриття з ламінату робить плиту МДФ довговічнішою, а різноманітні забарвлення і фактури покриття здатні задовольнити найвимогливіший смак і створити дизайн кухні на рівні відомих світових виробників. Крім того, МДФ робить доступними будь-які способи обробки, завдяки чому можна зробити красиву фільонку, закруглені кути. Плити МДФ - відмінний матеріал для виробництва екологічних, довговічних, міцних і красивих меблів.

Designed by Сайт города Читы