Дитячі стінки - весело і корисно!

Від того, як саме піде розвиток вашої дитини в ранньому віці, багато в чому залежать його фізичні та інтелектуальні можливості в майбутньому. Відповідно, цілком розумно зробити все для того, щоб він виріс максимально розвиненим, розумним і здоровим. Один з найбільш важливих аспектів при подібному підході дбайливому до виховання дітей - це правильний підбір оточення. Дитячі меблі можуть впливати на формування особистості людини не менше, ніж, приміром, ті чи інші дії батьків.

Вибираємо матеріали Один з найважливіших моментів при виборі дитячого спортивного стінки - це точно визначитися з матеріалами і якістю реалізації комплексу. Якщо товар вже класифікований як дитячий, це означає високу екологічність і повну безпеку всіх використаних елементів: тим не менше, ми рекомендуємо ознайомитися з сертифікатами на дитячі стінки спортивні для уточнення цих питань.

Як правило, вартість каркасних елементів може змінюватись у досить широких межах при одних і тих же функціях дитячих стінок. Все залежить від виробника (зокрема - іноземного або вітчизняного), матеріалу і якості збірки. У випадку, якщо мова йде про шведську стінку (дитяча стінка спортивна зі сходами та іншими додатковими елементами), то тут матеріалів, по суті всього кілька видів: дерево і метал в різних видах, приблизно однаковий по вартості. Дерев'яні сходи зручніше, «м'якше» і набагато безпечніше. Металеві істотно міцніші і служать набагато довше.

Вибираємо функціонал дитячих спортивних стінок

Щоб фізичний розвиток вашої дитини йшло оптимальним шляхом, слід подумати не тільки про придбання шведської стінки, по якій він зможе лазити в своє задоволення, але й декількох додаткових спортивних пристосувань. Зокрема, у дитячій кімнаті (навіть в умовах досить невеликої квартири) завжди можна встановити канат (або мотузяну драбину), невеликий турнік і кільця. Все це може бути закріплено на дитячому стінці і успішно використовуватися стільки, скільки потрібно, а потім досить просто демонтовано і перенесено або просто укладено в комору, коли дитина виросте.

Цікаво, що якісні спортивні стінки розраховані далеко не на дитячі зусилля: витримувати до 120 кілограмів - це дуже хороший показник, погодьтеся.

Вибираючи дитячу стінку по функціоналу і конструкції, зверніть також увагу на тип установки. Зокрема, деякі шведські стінки не можна буде встановити в кімнаті з підвісними стелями, а деякі комплекси будуть призначені тільки для установки в кут між двома міцними стінами.

Важливі моменти при виборі дитячих стінок

Слід звертати увагу на якість монтажу: в конструкціях не повинно бути люфтів, всі деталі повинні щільно прилягати одна до одної, а якість фарбування (якщо вона є) має бути на висоті. Важливо також звертати увагу на відсутність гострих або виступаючих частин, об які дитина може вдаритися, захопившись грою: вони повинні бути конструктивно згладжені або закриті спеціальними заглушками.

Зносостійкість дитячих спортивних стінок також дуже важлива для практичних батьків: відповідно, краще всього вибирати не самі економічні рішення і звертати увагу на технічні характеристики.

Важливо й естетичне виконання дитячих стінок: різні матеріали дозволяють по-різному декорувати їх, а також використовувати різні дизайнерські ідеї по колірному оформленню.

Вартість стінок

Найпростіші дитячі спортивні стінки зі сходами обійдуться приблизно в $ 250-300, що, безсумнівно, цілком доступно для будь-якої сім'ї у великому місті. Однак при підвищенні вартості до $ 350-500 вже можна знайти більш функціональні і надійні рішення, а в діапазоні $ 800-1100 лежать вже цілком солідні варіанти. Все те, що вище - це вже або престиж-клас, або дійсно великі комплекси, які дозволяють всебічно розвивати фізичні здібності дитини і часто вдало інтегровані з різною меблями для дитячої.

Отже, вибираючи дитячі стінки спортивні, вам потрібно діяти за такою стратегії:

- Визначити необхідність того чи іншого функціоналу стінки: зрозуміло, у великому місті та ще й у будинку без спортивного майданчика поряд потрібно куди більш серйозне рішення для підтримання форми, ніж за містом, де є всі можливості для спорту на вулиці.

- Вибрати матеріали і пріоритети по надійності, естетичності і довговічності конструкції дитячої стінки. Визначити тип установки в квартирі.

- Вибрати конкретного виробника і модель, вивчаючи пропозицію в певному вами ціновому діапазоні.

Designed by Сайт города Читы