Меблева фабрика "Крона"

Наші меблі – це втілення фантазій про минулі та майбутні епохи; це колекції, зібрані по шматках з усього світу. Меблі та інтер’єри поза часом: оновлена класика та відновлені за давніми ескізами індустріальні меблі. В затишних цехах майстри своєї справи з любов’ю роблять для Вас наші дивовижні меблі.

Ми виготовляємо меблі на замовлення, тому будь-яку модель можна зробити в індивідуальному розмірі.

ЧОМУ МИ?

Фабрика меблів Крона заснована в 2008-у році командою фахівців з великим досвідом роботи в меблевій сфері. З того часу ми постійно працюємо над розширенням нашого асортименту, покращенням стандартів сервісу для наших партнерів. Працювати з нами легко, комфортно та приємно.

Ми вкладаємо душу в наші вироби. Постійно працюємо над контролем якості і модернізації наших моделей. З моменту заключення договору про співпрацю наша з Вами робота лише починається і ми знаємо, що і як потрібно робити для того, щоб Ви завжди залишалися задоволені сервісом. Нічого важкого тут немає.

Весь час роботи фабрики меблів Крона – це не лише історія та розвиток. Це 10-річний шлях новаторства та успіху на меблевому ринку. Завдяки правильній стратегії нам вдається забезпечувати стабільність і можливість постійно розвивати виробництво. Головна наша мета – покращити якість життя людей. Ми пропонуємо стильні, якісні, зручні та оригінальні меблі, які створюють тепло і затишок в оселях. Завдяки професійному керівництву, злагодженому колективу, сучасному обладнанню та впровадженню нових технологій – ми досягли найвищого рівня якості наших меблів. ТОВ «Крона МВД» гарантує оптимальне співвідношення ціни та якості. Наші дизайнери постійно працюють над оновленням асортименту меблів.

У виробництві ми використовуємо натуральну деревину та високоякісні, екологічно чисті матеріали українського та іноземного виробництва. Якість продукції підтверджено сертифікатом відповідності та відповідає вимогам ДСТУ.

Меблі, виготовлені ТОВ «Крона МВД», створять у вашому домі атмосферу затишку, комфорту і теплоти.

Designed by Сайт города Читы